Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a Beyond:Two...

Hogyan tudom a Beyond:Two Souls-ban az időrendi sorrendet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Ugye két féle variációban lehet a játékot végigvinni. Az eredeti és az időrendi sorrendben. Én az eredetit válaszottam, és ma vittem végig, és most neki szeretnék kezdeni az időrendi sorrendes játéknak, de sehol nem találom ezt a beállítást. Néztem a beállíásoknál, néztem az új játék menüben, az időrend változtatás menüben, el is tüntek a fejezetek a menüben, újra is kezdte a játékot, de soha nem ajánlja fel hogy milyen időrendben szeretném játszani. Egyszer mutatta csak amikor elsőre nekikezdtem, azóta akárhányszor újrakezdem mindig az eredeti sorrendben kezdi, ahogy az elején kiválaszottam. A beállításoknál is többször is végignéztem. El sem tudom képzelni, hogy hol lehet.

2019. máj. 7. 14:12
 1/1 anonim válasza:

Már biztos megvan a válasz :D

De aki most talál ide, annak PC-n legalábbis megkérdezi játék indításakor, hogy időrendi avagy kronológiai... kár, én még csak most kezdem, nem tudok dönteni.

2020. ápr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!