Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy egy adott...

Miért van az hogy egy adott játékot le akarok tölteni egy oldalról a repack 12 gb egy másik letöltö oldalon a codex mappa 38gb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a repack egy agyontömörített verziója az adott játéknak. (Ilyen pl:Az átvezető videók lebutítása vagy egyenes kivétele), míg a codex csak feltöri a játékot és feltölti rendes formában
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az összes Repack olyan mint ahogy az 1. válaszoló írta de a többség igen, ebben igazat adok neki. Ha Repack-olni akarsz akkor a FitGirl Repack-okat ajánlom. Minden más repack olyan mint amit az előttem szóló írt.
2019. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Első vagyok. Én a codex verziót ajánlom letöltésre. Ezekkel a mindengéle repackokkal már számtalanszor megjártam de nem tanulok belőle. (Játék bizonyos pontján állandóan becrashel így nem tudom továbvinni. ) A codexel ilyen problémáim nem voltak.
2019. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy Codex-el nincs annyi baj, ott főleg csak a crack-el szokott néha baj lenni semmi mással. Viszont ha a repack-os csapat/ember jó akkor a repack is van olyan jó mint codex. :D Én ha FitGirl-től nincs meg az adott játék repack-ja akkor automatikusan én is codex-et "támogatom" megbízhatósága miatt. De a Kaos féle Repackoktól félek, hogy repack-okra is írjak valami nem túl szépet. :D
2019. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!