Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbit Candy botot más is...

Darkorbit Candy botot más is használja?

Figyelt kérdés
Megtaláltam ezt a botot és egész jól is működik egy dolgot leszámítva, hogy a mapon fél másodpercenként akarja változtatni a pozícióját és így nem annyira tudja körbejárni a mapot, hogy gyűjtse a dobozokat. Tudja valaki rá a megoldást?

#bot #candybot
2019. máj. 18. 14:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó nekem is,majd este kipróbálom.
2019. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Te szoktál am venni prémit?

Mert ha nem kidobnak azt hallottam,ha veszel prémiumot akkor jön nekik a pénz de ha ingyen játszol akkor nekik semmi hasznuk nincs ezért kidobnak :(

2019. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam venni. Van discordon egy magyar közösség, ahol mondják hogy már kb. 1 hónapja megállás nélkül botolnak és semmi. Szóval én vállalom a kockázatot.
2019. jún. 8. 00:18
 24/29 anonim ***** válasza:
Havonta dobálnak ki embereket ,más ésszerű magyarázat nincs,én is már botolok 1 hónapja és ha másokat észrevesznek akkor mindenkit,ip alapján pl darkbotnak kell a darkbrowser és látják,h miből játszól elvileg
2019. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Bár én se hiszem,hogy ez igaz lenne de azért én főtörzsőrmester karival vok...😓
2019. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Előző hónapba 75 botos lett kidobálva,mert semmi hasznuk nincs belőle
2019. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én túl sok időt nem öltem bele a játékba, ezért is merem bátran használni, de azért köszi, hogy figyelmeztetsz :)
2019. jún. 11. 01:55
 28/29 anonim ***** válasza:
De nem ez a lényeg,így is kidobnak,de megértelek téged is,h nem akarsz költebi mivel kis kari.
2019. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Lett azóta ban? XD
2020. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!