Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pupákok miben voltak?

Ness_ kérdése:

A pupákok miben voltak?

Figyelt kérdés

Kicsit nosztalgiáztam, és eszembe jutottak a pupákok, meg hogy sokat játszottunk vele anno, de nem tudom miben voltak. Itt azt írják, hogy rágóban, valaki pedig, hogy chipsben.

[link]

De melyik chips/rágó lehetett? És egy rágóba ezt hogy tudták beletenni? :D



2019. máj. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Master Crok-ban voltak, de ilyenekre, mint a képen, én nem emlékszek. Ezek szerintem nem pupákok, és valószínűleg tényleg rágóhoz adták őket.
2019. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előzőt.


[link]


Ezek pupákok, amik chipsben voltak.


Amit te linkeltél azok meg rágóban.

2019. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De rágóban hogy?:D nekünk volt ilyen is, meg az újabb is, de nem tudom elképzelni, hogy ezt hogy tudták rágógoz adni, vagy melyikhez
2019. máj. 23. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én emlékszem, kis téglalap alakú rágó, amit egyesével lehetett venni. Ha vettél akkor a boltos elővett egy doboz ilyet és választhattál belőle egyet.
2019. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt gyerekként de hogy miben találtuk arra már nem emlékszek!De ezek világítottak is a sötétben ha jól emlékszek
2019. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!