Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a "legjobb" Call of...

Melyik a "legjobb" Call of Duty, Battlefield, és Medal of Honor játék?

Figyelt kérdés
Terveznék venni 1-2 fps játékot ezekből a nagyobb címekből, de nem tudom, hogy melyik érné meg legjobban.

2019. máj. 21. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a mártást utána rakják a valagamba piszkáld ki az egyéjszakás kalandok világát
2019. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

CoDból nekem a World at War, Black Ops 1-2, Ghosts tetszett

Medal of Honorból a Pacific Assault meg az Allied Assault a legjobbak

Battlefieldből érdemben csak a 2-vel meg a Hardline-nal játszottam, a 2 jó volt, a Hardline-nak sok hülyesége volt

2019. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kampányt nézzük, márpedig CoD esetében a régebbi részeknél csak amiatt van értelme megvenni mert a multijaik halottak, akkor a Cod 1-UO-2 illetve a WaW, a modernebb világban játszódók közül pedig a Black Opsok és a Modern Warfare részek alkotnak egy-egy teljes történetet.

Egyébként ha szeméyles vélemény, és csúnya dolog stb, és úgy mondom, hogy Steamen ott sorakozik a Bo4 kivételével minden részük, szerintem intézd " virágboltból ", mert egyszerűen túl vannak árazva, 5-7 órás játékért meg nem hiszem, hogy szívesen fizetnél 10-40 eurokat.


MoH esetében AA és kiegjei illetve a PA, na meg az Airborne sem volt rossz, csak kicsit elfeledett lett mára.


BF esetében ha a single a lényeg, akkor lényegében a Bad Company 2, amit merek ajánlani, annak a leginkább kidolgozott a kampánya, a 3, 4 és az 1 is tartalmaz akmpányt de azok jóval rövidebbek és érződik rajtuk, hogy az volt a lényeg, hogy ne érje szó a ház elejét a kampány hiánya maitt, de a gerincüket teljesen a multi adta itt is.

2019. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!