Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farcry 2-3-4re hasonlító játék?

Farcry 2-3-4re hasonlító játék?

Figyelt kérdés
Végigjátszottam a FarCry sorozatot, és a 3 4 a két kedvencem. Keresek valami hasonló játékot, ami ilyen open-world, ahol lehet lopakodni, és csöndben leszedni az ellenséget, vagy ha akarok berontok és szitává lövök mindenkit. És nem túl komplikált, mint pl a fallout(legalábbis számomra). Sajnos nem nagyon találok semmi jót, a Tom Clancyk túlságosan lopakodósak pl, a DOOM meg túl darálós... Bárkinek valami ötlete?

2019. máj. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
2019. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt néztem, de ott nem túl kemény a lopakodás? Azt olvastam hogy ha nekimegyek több embernek fegyverrel, már akár ketten is elintéznek...
2019. máj. 23. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Stalkerek, a régebbi Rage, Crysis, főleg az első és a Warhead, mondjuk én a GTA V-nek is adnék egy esélyt, egész használható FPS nézet van benne. Dying Light ha nem zavar a zombis témakör, Just Cause széria, bár az kicsit darálósabb és TPS.
2019. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. máj. 24. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!