Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van köztetek is olyan ember,...

Van köztetek is olyan ember, aki azért nem játszik online játékokkal mert a többi játékos ellehetetleníti, hogy szórakozzon?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem a GTA játékokat és most kipróbáltam az online módot a GTA V-ben. Kezdetben tetszett a játék, jók voltak a küldetések, de egy idő után idegesítő lett, hogy néhány játékosnak az a szórakozás ha ok nélkül megöli újra és újra a másikat küldetésen kívül. Nem vagyok tapasztalt az online játékokban, de így nem látom értelmét, hogy játsszak. Valódi pénzt meg nem szeretnék adni azért, hogy egy karakternek jobb cuccai legyenek meg ilyenek.

2019. máj. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én sok évvel ezelőtt a honfoglalót szerettem mint online játék egészen addig amíg amíg el vették a kedvem tőle. Mivel én dolgozom, nem voltam non-stop a gép előtt, így hátrányba kerültem azokkal szemben akik a gép előtt ülnek 20-24 órán keresztül. Szinte 3 másodperc és nyomta a jó válaszokat. Ez már nem tudásról szólt, hanem az állandó ismétlődő kérdésekről. Utána meg csak "megölni " a másik játékost. Már rég nem a játék élvezete a cél.. Így abbahagytam, és soha többé nem játszottam online..felesleges. Hiszen csak a megrögzött gép előtt ülőknek kedvezel, hogy boldog legyen, mert megint sikerült egy új játékost kizsigerelni.
2019. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én naruto online-ozom, nálam pl az az idegesítő, hogy akinek van pénze, az megvesz mindent amire nekem 5 évet kell gyűjtenem vagy nagyon nagy szerencse kell hozzá, aztán szembe kerülsz vele mikor verekedni kell, - és esélyed sincs, hiába lépsz be mindennap, hiába csinálsz meg mindent és kuporgatod a játékpénzt xd

Szóval meg tudom érteni, bár ez inkább nem a játékosok hibája, hanem a játéké.


Az megint más, hogy ebben is van olyan, hogy a másik játékos cssz ki veled. Én játszom továbbra is, segítek ha kell, de én pl nem érintkezem a többi játékossal magamtól, csak ha nagyon kell (event miatt), amit lehet, inkább egyedül csinálom. Szóval ja, én azért nem hagyom abba, túl sok melóm van benne, bár elsők közt sose leszek. :)

2019. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. Jaa, én azt azért hagytam abba, mert aki magasabb szinten van és stb, annak több segítsége is van, azért lökik ennyire a jó válaszokat.
2019. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam online játszani, de többnyire csak barátokkal. Bár azt kell mondanom, hogy több pozitív tapasztalatom van, mint negatív. Néha én is belebotlok idiótákba, akik csak trollkodnak, de ezeket letiltom Steamen és soha többé nem látom őket.
2019. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, joforman csak online jatszom. Teljesen f2p jatekoskent, mar sok éve. Bar igaz nem ilyen cheater toborzokkal játszok mintba gta online.
2019. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

online játszani másokkal a legjobb.

főleg ha egy idő múlva elég sokat játszotok együtt

2019. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mondhatni veterán játékos vagyok, bár csak a 2000-es évek elején kezdtem. Kb. 2010-ig csak singleben játszottam, majd öcsémmel 2015-ig (PC és PS). Közben szereztem más online barátokat is, viszont egyedül nem megyek fel multizni, mert egyrészt unalmas, nem szórakoztató (pl gta 5, gran turismo) és ha pl rámjön egy hármas-négyes társaság, akkor egyértelműen nem bírok el velük. Régen még haverokkal toltuk és akkor nagyon nagy fun volt a térképen küldetésen kívül free roamban gyilkolászni a másik csapatot, na az király volt, mert nem egyedül voltam és sokat röhögtünk, amikor véletlenül vagy "véletlenül" egymást lőttük le :D


Azóta nincs időm játszani már, felnőttünk, és jelenleg ps plust sem veszek, mert nem lenne időm játszani vele. Majd nyáron lesz plus és megint játszunk, bár már keresni kéne új játékokat is :D

2019. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Sajna ha nincs kivel játszani akkor ilyen. Kár érte mert egyébként szívesen játszana az ember ezekkel , rdr2 is érdekes de már a tutorial küldetésben is valami b*lfaszt fogtam ki:D el is vette a kedvem.
2019. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!