Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan hogy gyárilag...

Van olyan hogy gyárilag hiányzik nèhány darab egy doboz puzzle-ból?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 12:50
 1/8 Repulniakarok válasza:
84%

Szerintem nem. Egyszer láttam, hogy hogyan gyártyák a kirakósokat. A kész karton képet egy spéci “kiszúrò” egy mozdiulattal átvágja, majd az egészet azonnal beleejtik a csomagoló zacskóba.


Persze hibák bárhol előfordulhatnak, De kicsi rá az esély.

2019. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bogár Csaba válasza:
100%
Tuti hogy van, mert mi az egyik 3000db-os puzzlenk kirakása végén találtunk egy plusz darabot, szóval valószínüleg az egy szerencsétlen ördögnek hiányzott...
2019. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Èn 4-5 ève vettem kèt 1000 darabosat, abba tuti vol vagy 50-60 többlet de úgy is hogy volt amelyikből 3-4 darab is volt. Sajnos nem lettek kirakva mert nem vigyáztunk rá elèggè ès valószinüleg tűntek el darabok belőle, ès a macska is lopott belőle a szemünk láttára.
2019. jún. 7. 12:40
 4/8 rewqrewqrewq ***** válasza:
100%
olcsó puzzleban lehet hiány ..... a Ravensburger Puzzle márkáról hiányos csomagolást hírből sem hallottam. Na de nem is olcsó.
2019. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bogár Csaba válasza:
Nekünk az 1 db többletes puzzle éppen ravensburger volt...
2019. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az egyik dobozát, de a márkára nem tudok rájönni, így nèz ki:


[link]


Az oldalán mèg annyit találtam, hátha ez segít hogy: Kinderträume GmbH 42855, Remscheid, Germany

2019. jún. 10. 10:20
 7/8 Bogár Csaba válasza:
Ez ahogy nézem egy olcsóbb puzzle, ami max. 1000 ft körül lehetett. Ha cím van rajta megpróbálhatsz kapcsolatba lépni velük hogy hiányos a doboz, hallottam már olyat hogy igyekeznek segíteni hasonló esetben.Bár, épp a ravensburger-rel kapcsolatban olvastam ilyet, viszont egy próbát megér! ;) olyat is olvastam hogy kinagyítják-kinyomtatják a dobozon lévő képet és abból pótolják a hiányzó darabot, ha keretezni szeretnéd mondjuk összerakás után.
2019. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen pont 1000 ft volt, búcsúbe vettem. Volt mèg egy másik is, az is ugyan attól az eladótól ugyan ilyen dobozzal csak persze másik kèp, az is 1000 ft volt de azis hiányos. Annyi a hiba hogy a tèlen megtaláltam az ágyalatt, ès mivel hiányos volt betüzeltem. Csak most venni akarok másikat. A puzzl. hu oldalon nèzelődtem. Ők megbízhatók?
2019. jún. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!