Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Videójátékfüggő vagyok?

Videójátékfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyjából 7-8 éves koromban kezdtem el számítógépes játékokkal játszani. Napi 3-4 órat játszottam. 2 éve pl. nyáron volt, hogy 6-7 órát játszottam. De egy idő után ráuntam a játékokra. Ès akkor nem is jutott eszembe, h jatszak. Viszont egy fél éve elkezdtem ujra fifazni. Amint elkezdtem jatszani ramtort egy èrzés, hogy semmi ertelme jatszanom. Az egesz egy idopazarlas. Es rengeteget jar a jatekon az eszem. Gondolom,h nem vok fuggo csak nagyon rakaptam. De amint elkezdek jatszani alig tudom abbahagyni. Mit tegyek azert h ne szeressem a fifat?

2019. jún. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

"Gondolom,h nem vok fuggo csak nagyon rakaptam."


A kettő ugyan azt jelenti. Amúgy nem jelenti hogy ne szeresd a játékot csak annyi hogy mértékkel tedd. Simán napi 1 max 2 órát játsz de ne többet és kész

2019. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis sokat fifázom mostanában, de ettöl még nem vagyo függő
2019. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy függő...első válaszoló, az hogy rákapott és hogy függő lenne nem ugyanaz. HA képes bármikor abbahagyni (nem arra értem hogy félbehagyja az online nem megállítható meccset és ezzel cserben hagyva a csapatát), akkor játszhat ő bármennyit, nem lesz függő. Függő az, aki nem tudod nélküle élni. Tegyük fel, iskola után egy hétvégén nem csinálsz szinte mást csak játszol, ez több mint 10 óra is lehet...de az egyik hétvégén hívnak a barátok hogy gyere le focizni ÉS TE MÉSZ, akkor sem számítasz függőnek, hisz minden probléma nélkül félbehagytad.
2019. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak hogy ilyen formában már nem fociznak az emberek legalább is felénk. A sportlehetőségek nagy része iskolák területén van, ahova nem szabad menni, egy olyan focipálya van felénk, ahol évekkel ezelőtt simán összejött két focicsapatra való ember, de akármikor arra járok már soha senki se focizik. Gondolom, akik korábban fociztak inkább neteznek...
2020. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!