Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ascord2? Sikeresen letöltött...

Ascord2? Sikeresen letöltött de mégse?

Figyelt kérdés
Sikeresen regisztrálgam, majd ésszerűen letöltöttem, aztán hiba mentesen kicsomagolt. Kiadta ugye a parancsikonját, majd megnyitottam. Elindítottam a "telepítését"/maga a játék letöltését, probléma nélkül, szépen töltött, egyszer se akadt meg. 98%..99%.. Majd mikor a 100%-hoz ért, bezárt, feladottnegy miniatűr ablakot, amin csak annyi állt, hogy "Hiba". Rányomtam, aztán az az ablak után kiadta, hogy bezárás, aztis le okéztam, újra próbáltam, akkor is ez volt. Helye van, gépigénye megvan, Rar is, minden ami kell neki, de 100%-nál hibát ír ki.. Mi lehet a baja? Előre is köszönöm a segítséget, márha lesz.

2019. jún. 3. 00:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!