Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 magyarosítás törlése?

The Sims 4 magyarosítás törlése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem a Simsembe a magyarosítást, de nagyon megkutyulta a szövegeket... Értem ez alatt többek között, hogy pl a telefon menüpontban amit nem fordított le, azt nem hagyta meg angolnak, hanem törölte az ott lévő angol szöveget és most üres mező a helye. Ez nagyon megnehezíti a játékot. :( Továbbá a naptár szinte használhatatlan lett, mert amellett, hogy egy-két szót lefordított, a többit pl. hogy aznap milyen ünnep van, nem lehet kiolvasni a betűkből. Mintha valami héber vagy orosz lenne (persze nyilván nem ezek a nyelvek olvashatók), szó szerint "zagyvaságokat", random betűket dobált egymás mellé. Ez is nagyon rossz... :(

Tudja vki, hogyan lehet a magyarosítást eltávolítani?

Utána olvastam, de sehol nem kaptam konkrét választ, egyedül annyi reményem van, hogy elvileg törlődik a magyarosítás, ha egy új csomaggal bővítem a Sims-et! De ennél többet nem tudok a lehetőségeimről. :(

Előre is köszönöm a hozzászólásokat! :)



#The Sims 4 #magyarosítás törlése
2019. jún. 3. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is az magyarítás és nem "magyarosítás". Elnézést nem kötekedésből mondom de legyünk pontosak ha kérhetem. :)


Ami a lényegi infokat illeti...

Az a verzió van a magyarításból telepítve amilyen a játékod is? pl nekem 1.51.77.1020-es játékhoz az ehhez való verziószámú magyarítás is van telepítve és minden jól megy, nincsenek ilyen "zagyvaságok" jelenségeim. A korábbi verziós magyarítások is jól mentek amikor mindig az adott verziószámú játékra pakoltam ami megjelent.


Amit te tapasztalsz az nagy eséllyel azért van mert más a magyarítás és más a játék verziószáma, ergo régebbi/újabb magyarítás van a játékodhoz bemásolva, az ilyen szokta így megkutyulni a dolgokat.


Illetve azt sem ártana tudni hogy melyik verziós magyarítást szedted le, mi a játékod verziószáma, illetve hogy eredeti játékról van-e szó(csak az auto patch funkció miatt, nem a kalózkodás végett).


Ami a magyarítás törlését illeti azt sajnos nem lehet. Mármint ha készítettél biztonsági másolatot a fájlokról mielőtt mindet felülírtad volna a magyarítással akkor "visszaállítható" angolra ha nincs ilyen B. mentésed akkor eredeti játék esetén a fájlok ellenőrzése és javítása, míg tört játék esetén teljes újratelepítés kell.

2019. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!