Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft vanish?

Minecraft vanish?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy a Minecraft-ban látszik-e a páncélom meg a tárgy a kezemben, amikor vanish-ben vagyok.

Két szerveren próbáltam ugyanazokkal a beállításokkal, és az egyikben teljesen eltűntem, a másikban pedig látszott a full páncél és a cucc ami épp a kezembe volt.

Ez miért van?



2019. jún. 4. 01:28
 1/3 peely válasza:
szia nem tudom de majd utána nézek
2019. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már van egy elméletem, mégpedig, hogy a két karakter akiken leteszteltem, hogy látnak-e csak az egyik volt op a másik egy standard player volt. Amikor elvettem az op-t a másik karaktertől az elől is eltűntem
2019. jún. 5. 12:23
 3/3 anonim válasza:

A bukkit operátoroknak * joga van, ezáltal van essentials.vanish.see joga is.


Feltételezem az egyik szerveren vagy el van rontva az essentials, és a plugin.ymlben a * nincs beleírva vagy rossz a konfigurációd vagy rossz a jogkezelő pluginod (az utóbbit kétlem)

2019. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!