Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok becsatlakozni...

Miért nem tudok becsatlakozni egy league of legends meccsbe sem?

Figyelt kérdés
Éveken át sosem láttam ilyen hibát,a champ select utan mar rögtön visszacsatlakozás gomb jön elő,amire ha ramegyek elkezdi tölteni a secondary klienst ahol latjuk a hősöket stb,de azt mar nemtölti be,tehát azonnal visszakerülök a visszacsatlakozás gombhoz. Akarhanyszor megnyomom ugyanaz történik. Bezártam mar a lol klienst bla bla.. Fogalmam sincs a semmiből mitől lett baja.
2019. jún. 10. 13:28
 1/2 anonim válasza:
Nem próbáltad még újrarakni a klienst? Anno nekem ez segített és azóta nincs ilyen problémám
2019. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Az a baj hogy nem szivesen tenném :D kb 1 megával tudok tölteni sztem 1 jó napban benne van mire megcsinalnam. De köszönöm a választ. Ha nemlesz más akkor az lesz.
2019. jún. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!