Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kibújás a dobásokból a Tekkenb...

Kibújás a dobásokból a Tekkenben?!

Figyelt kérdés

Több videóban is láttam és néha nekem is sikerült (véletlenül) mikor a játékosok ki tudnak bújni nem csak az ellenfél alap dobásaiból, de akár Nina és King dobás kombóiból is. Az érdekelne engem:


HOGYAN???


Semmilyen érthető leírást nem találta erről, pedig nyilván van ennek egy racionális magyarázata.


Szóval, az érdekelne, hogy melyik gombbal lehet megszakítani a dobást és pontosan, hogy kell azt időzíteni?!



2019. jún. 11. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Rég nem játszottam vele, de ha jól emlékszem, akkor vagy a kockát vagy a háromszöget kell egymás után nyomogatni amíg ki nem bújik. És ha jól emlékszem, akkor ha egyszerre nyomod a két gombot, akkor nem jó. De practice módban tudsz gyakorolni.

Remélem tudtam segíteni. :)

Ha esetleg Bryan main vagy és nem tudod megcsinálni vele TJU-t akkor abban is segíthetek valahogy. :D

2019. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bocsi, már nagyon elfelejtettem...


Itt van például, hogy hogy kell Armor King-nek a fogásaiból kiszabadulni:


Knee Bash - 1 vagy 2

Suplex - 1 vagy 2

Driving Headbutt - 2

Tombstone Piledriver - 2

DDT - 1+2

Hades Drop - 1+2

Double Arm Swing - 1

Brilliant Brawler Kick - 1+2

Armor King Driver - 1+2

Demon Bomb - 1

Spinning Leg Lock - 2

Cobra Clutch - 1

Flinging Half Nelson - 1

Sleeper - 2

Neck Drop - 1+2

Triple Trouble - 1

Human Necktie - 2

Choke Sleeper - 1

3-Count Pound - 2


Nem tudom, hogy a számokat mennyire érted, de az 1-es az a kocka, a 2-es meg a háromszög, az 1+2 meg a kocka és a háromszög együtt.


Ha gondolod felírhatom az összes karakterrel, csak az hosszú idő lesz :S

2019. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!