Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó ivós, kérdezős...

Tudtok jó ivós, kérdezős játékot pároknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátommal pár hete vagyunk együtt, alap dolgokat már tudunk egymásról, családról stb.. De szívesen játszanék vele valami olyan játékot, amivel nem extra furcsa érzés személyes témákba belekérdezni és összességében még jobban megismernénk egymás celjait, hülyeségeit, múltbéli dolgait... Akár ivós játék, akár sima, egy üveg bor mellett oldódna a hangulat hozzá.. :) szóval tudtok esetleg ilyen játékot a neten? Vagy gyűjtögettek össze esetleg már ilyen témában kérdéseket valahol? Előre is köszi a választ!

L/21


2019. jún. 13. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt ugyan általában nagyobb csoportban szokás, de szerintem kettesben is jó lehet. Az "én még soha" "én már igen" játék. Az egyik mond valamit, pl "én még soha nem ettem cápahúst", és ha a másik erre iszik pár kortyot, akkor ő már csinálta. És ugyanez fordítva, ha azt mondod "én már...", akkor a másiknak akkor kell innia, ha még nem csinálta.
2019. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!