Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vidéken lakom! Hogyan kell...

Vidéken lakom! Hogyan kell gps jelet hamisítani android 9-en a Pokemon GO-ban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék játszani a Pokemon GO-val de nálunk csak 1 darab pokéstopp van. Próbáltam csalni, de nem olyan egyszerű. Régen olyan egyszerű volt, telepítettem egy gps joystic appot, engedélyeztem rá a helyutánzást a fejlesztői lehetőségekben, és ennyi ment is. De ez már valahogy nem működik android 9-en. Néztem róla videót youtube-on, hogy android 9-en még ki kell kapcsolni valamilyen "találd meg a telefonom" (nagyjából tükörfordításban) opciót, és le kell törölni a google play szolgáltatásokat, majd egy korábbit feltelepíteni, majd a beállításokban törölni az újonnan feltelepített (régi) google play services frissítéseit. Mindent lépésről lépésre csináltam, de nem működik.

Miért nem?

Android 9.0

Xiaomi mi 9 SE


2019. jún. 13. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Lépésről lépésre csinálom, ahogyan a videóban van, de nem működik. Folyton azt írja ki, hogy "failed to deteckt lokation" vagy "gps signal not found"
2019. jún. 13. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy olyan városban/faluban laksz, ahol csak 1 pokestop van, még nem jogosít fel a csalásra. Van lábad, léteznek biciklik, autók, buszok, vonatok, bárhova eljuthatsz velük és legalább felfedezel új helyeket is.
2019. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert 9.0 androidra nincs csalás.

A másik gondolom mozogsz más településeken is. Vegyél gotcha karkötőt az szedi a pokemonokat stoppot is pörget azzal lehet fejlődni gyorsan

2019. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!