Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még megvenni a Spore-t?

Érdemes még megvenni a Spore-t?

Figyelt kérdés

Helló!


Mostanság elkezdtem megvenni a különféle játékokat és most értem el a Spore-hoz.


Itt GYK-n olvastam, hogy pl már nem lehet tartalmakat letölteni stb - ez igaz?


Illetve volt, aki megvette, de nem tudta beaktiválni stb - ennek mi a valóság alapja, és hogyan történne meg?



Igazából csak az a fontos, hogy Originből letudjam tölteni és kész (G2A.com-ról venném meg)

Ugyanis egyszerűbb most 3.000 Forintért megvenni, hogy aztán később már ne kelljen vele foglalkozni, meg ne kelljen torrentezni stb.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó játék.

Ugyanakkor a "kölcsönzőből" is meg tudod szerezni a működő verziót.

2019. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 éve játszottam vele, akkor még tökéletesen működött. Azt javaslom, hogy inkább Steam-en vagy Origin-en vásárold meg, különösen, mert hamarosan jönnek a nyári leárazások, és esélyes, hogy minden kiegészítővel együtt is olcsóbb lesz, mint 3000 Ft.


Ha pedig nem szeretnél várni, akkor a GOG nyári vására már javában tart, és kevesebb, mint 7 euró a teljes kollekció. Itt a link:

[link]

(Ha itt veszed még klienst sem kell használni.)

2019. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, az lemarad, hogy utána néztem, és elméletileg fut modern operációs rendszereken is, egyesek a szerverekre panaszkodnak, hogy nem mindig érhetőek el, de ettől a játék továbbra is játszható marad.
2019. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a választ!
2019. jún. 15. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!