Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik magyarul a Frotnite?!

Létezik magyarul a Frotnite?!

Figyelt kérdés

Túl vagyok az első Frotnite-os tapasztalataimon. Sikerült abszolválnom 5 mecset és a végén már volt olyan is, ahol már 1 teljes percen át is életben maradtam! :D Elképesztően tehetséges lehetek... :D :D :D


Na, de lenne pár technikai kérdésem épp ezért:


1, A járműveket, hogyan lehet használni?! Kell hozzá a jogsim fénymásolata, vagy valami speciális szuperhős képesség vagy mégis, hogy?! :D


2, Én értem, hogy az építés a játék egyik legfőbb taktikai eleme, de mi értelme van?! Messziről ki lehet szúrni, ha valaki épít s ezzel szinte azonnal felfedi a helyét - oda a taktikai előny - s engem 10-ből, 9-szer építés közben szedtek le. Most ez egy taktikai TPS vagy egy kőműves szimulátor?! Van egy csomó épület téglából: Mi értelme melléjük kunyhókat eszkábálni..fából?!


3, A játékban eltöltött egyetlen sikerélményem az volt, mikor valakit sikerült kb. 2 méterről egy távcsövessel tökéletesen fejbe lőnöm. S a delikvens nem csak, hogy simán nem halt meg, de még utána vígan mászkált 4 kéz-láb: Gyerekek ez most komoly??? Csak mert nevetséges...


4, Van a játékban egy csomó tartalom, s tényleg érezhető, hogy foglalkoztak vele a készítők, de könyörgöm: Nincs valami (magyar!) leírás arról, hogy mi micsoda és mire jó az eszközök közül?! Laikusként ez így nem sok sikerélményt ad, hogy meg van telve az invertorim, de fogalmam sincs, hogy melyik csapda miként működik, hova érdemes felállítani.


5, Véleményetek szerint, hol érdemes kiugrani a buszból?! Ha túl korán ugrok, egyszer csak utolér az a fertőzés vagy mi, ami egyre szűkíti a teret, ha meg túl későn, már mindenki be-kempelte magát és miután földet érek, azonnal le is szednek.


6. S végül: Jól értem, hogy a karakterem egyáltalán semmilyen szinten nem szabható testre?! Úgy értem, kezdéskor, nulla ponttal. S nem csak, hogy nem lehet testre szabni, de még csak a nemét és a kinézetét is a gép határozza meg?! Nem mintha annyit foglalkoznék ezzel, de azért ne kelljen már feszt feka nővel lennem, amit eszem ágában se lenne választani alapból se hisz se feka nem vagyok, se nő.


Hát, azt hiszem ennyi. :D

Akinek van kedve, segíthetne a válaszok megtalálásában. :)


Köszönet érte előre is! :D



#magyarítás #Fortnite #Fortnite alapok #Fortnite magyarul
2019. jún. 15. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Fortnite-ot csak amatőr, nolife befolyásolhatóak játszanak! Már rég lejárt lemez!
2019. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nem tudod magyarul játszani. Ha ilyen játékokban gondolkodsz ideje tanulni
2019. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. shifttel tudsz boostolni, és e hosszan nyomásával leszállni.


2. az, hogy azt tudod editelni, szétnézni, és mondjuk végjátékban nem nagyon vannak házak, amikbe lehet bújni, aztán ha pl. hátbalőnek feltudsz húzni falakat, és megszerezni a magassági előnyt ahonnan könnyűszerrel ellőhetsz bárkit


3. a gyerek leknockolódott, duo és squad módban ez igy megy ha nem tűnt volna fel


4. van egy csomó tutorial videó róla


5. fortniteban normál módban kb senki sem campel, akik pedig campelnek és ballereznek nagyon gyenge játékosok kb ingyen ölések


6. a noskinek közül soha nem lehetett és soha nem is lehet majd a későbbiekben sem választani, ha skint akarsz akkor vegyél v-buckot

2019. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, és ha fejlődni akarsz menj népszerűbb helyekre, tanuld az épitést és a lövést. Én annó mikor a játék battle royale része kijött KriszhAdvice videóiból tanultam egy csomót, azóta kb minden megváltozott az alapokat kivéve.
2019. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szóval lesz a videóiban sok elavult dolog, de a nagy részük hasznos lesz
2019. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!