Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a pénz nem számítana, de...

Ha a pénz nem számítana, de csak egy dologra költhetnétek, inkább egy PC-re vagy egy PS4-re ruháznátok be?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
minthogy a pénz nem számít, 7-800 ezres gép kontra 150 ezres konzol, szerinted?
2019. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól még a játékok fognak dönteni, nem a gép...

Márpedig, ha valaki inkább single párti egyértelmű, hogy ps4, hiába a milliós gép.

Egyszerűen túl jó exkluzív játékok vannak ps4 re.

2019. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én inkább multiplayer párti vagyok, akkor nekem a PC-t javasoljátok?
2019. jún. 15. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem számít a pénz, akkor mindkettő, egy középkategóriás PC + egy PS4, bár én már megvárnám a generáció váltást, ami feltehetően jövőre lesz esedékes, mert az új konzolok visszafelé kompatibilisek lesznek.


Egyébként ha nagyon tetszenek a Sony exkluzív címei, akkor PS, ha nem hoznak lázba, akkor PC.

Én megbántam a PS-t, mert nem használom ki, nincs sok szabadidőm, ha mégis ráérek inkább PC-n játszom, mert az olyan címek amik jobban érdekelnek kényelmesebbek azon.

2019. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Detto ugyanez velem is. XBOX 360-am volt, de inkább pc-n játszottam, nem kötött annyira le, nem adta azt a közvetlen élményt mint PC-n. Viszont haverom javasolta a PS4-et mert ez állítólag jobb, azért is félek venni egyet mert lehet azt is megunnám
2019. jún. 15. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 Én évekig akartam PS-t, de mindig lebeszéltem magam róla, végül tavaly nyáron megvettem, végigjátszottam a The Last of Us-t, és azóta hozzá sem nyúltam. Megvan a Heavy Rain és Beyond: Two Souls is, de időközben azokat is bejelentették PC-re, és a Detroit is jönni fog. A többi címhez pedig nem igazán van kedvem, mármint érdekelne az Uncharted széria, a Days Gone és a Horizon Zero Dawn is, de nem annyira, hogy ezek élvezzenek elsőbbséget, inkább leülök egy Divinity: Original Sin vagy Wasteland 2 elé, mellett pedig játszom kisebb volumenű, de kreatív indie címekkel pl. Baba is You, Gorogoa, Braid stb., de ez az én személyes példám. Tényleg azt javaslom, hogy nézd meg az összes exkluzív címet, ha azok nagyrészt tetszenek, és kevés olyan PC-s játék érdekel, ami nincs PS-re, akkor vegyél PS4-et.

Mondjuk én mint, fentebb már írtam az előző válaszomban, megvárnám a következő generációt.

2019. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, mint a 6-os válaszoló. Inkább PS-t vettem, és nagyon jó döntés volt. Az exklúzívok nélkül ( Bloodborne, Horizon, God of war stb. ) rengeteg élmény maradt volna ki az életemből. Plusz amit én PC-n játszanék az kijön PS-re is. Csak játékok alapján érdemes dönteni. Mondjuk ha a pénz nem számít, miért ne vehetnél mindkettőt? Vagy ha a PS mellett döntesz, szerintem ne várj lrgalább 1 évet az új generécióra, vegyél egy 4-est, van mit bepótolnod.
2019. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szamitana a penz, akkor is pc parti maradok.
2019. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, akkor PC, mivel az jó mindenre, a konzol meg csak játszani, ami ugye egy komoly pénzes embernek nem pálya!
2019. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a PC. Kivéve, ha olyan játékokkal akarsz játszani, ami csak PS-en érhető el. De várd meg a következő PS konzolt, ami jövőre jön. Sokkal jobban megéri, mintha most vennél egy PS4-et. PC jól néz ki (ha olyan alkatrészeket veszel bele, amik világítanak), tudsz vele menőzni, nem csak játszani lehet rajta, hanem netezni, chatelni. PS4 meg nem néz ki olyan jól, nem tudsz vele menőzni és csak játszani lehet rajta.
2019. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!