Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon miért fikázzák...

Magyarországon miért fikázzák az emberek a kis költségvetéső indie játékokat?

Figyelt kérdés
Nahy bánatomra megint néztem az e3-nál a chatet egy magyar közvetítésnélés felidegesítettek az ember meg utána már a host is, ahogy sorra szolták le a jó is innovatív játékat. Bezzeg egy sorozat 5+ db az a jó, mert micsoda grafika

#PC #játék #Steam #microst. sony #epicstore #indiejatek
2019. jún. 17. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ott. Én mondjuk angolul néztem, de ott is volt bőven ilyen. Mutattak egy egész jó játékot és a chatben mást sem láttál csak "Engem ez nem érdekel", "Csak mutassátok az X játékot, minden más időpazarlás", "Minek mutatják ezt, ez senkit sem érdekel"... Ez van, bele kell törődni. A játékok már rég nem a hardcore fanoknak készülnek, hanem a casual áradatnak, akiknek odadobsz egy fortnite-ot és ennyi nekik a világ, minden más meg sz.ar.
2019. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Jó, hát ha a GTA 6-ot vártam volna, én is szartam volna a sok nagyon innovatív indie játékra.

Mert megvan a másik oldal is.

Minden indie játék nagyon innovatív meg stb, aztán 2 héttel később már szarik rá mindenki.

Mert az ötlet nem rossz, de a megvalósítás már...

2019. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki fikázza? A 10 éves makimajmok a neten? Azok mindent fikáznak... én pl csak indie játékokkal játszom jó ideje. És jópár ismerősöm is. Értelmiségi körökben azért az indie még nagyon pörög. Persze a kommersz tucatarcok, akik vans cipőben, csőnaciban hasítanak... nos ők csak a mainstreamet fogadják be. Ezeknek csak a grafika számít...
2019. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!