Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Spore-nak mikor van vége?

A Spore-nak mikor van vége?

Figyelt kérdés
Minden medált megszereztem az univerzum részben...a végtelenségig lehet játszani a játékot,vagy?
2008. nov. 12. 20:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
A játéknak sosincs vége, mint a legtöbb Maxis(EA) játék (lásd: Sims sorozat) nyílt végű, szóval nincs vége a játéknak.
2008. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A francba...
2008. nov. 13. 18:32
 3/11 anonim válasza:
72%

én 1231 játékórával mindent végigvittem amit lehet elérni... de ehhez nagyon nagy függőség is társult...


szal ne nagyon próbáld meg... amúgy igaza van... tehát midennt egy végigjátszás alatt sőt többmilliárd végigjátszás alatt sem tudsz meg mindent

2009. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
soha idézem Will Wright-ot : "A cél nem a győzelem, hanem maga a játék."
2009. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kicsit régebben írtad a kérdést, de sebaj :D ha eléred a galaxis közepét, ott lesz a mag, ami nagyon világos. belemész, és mintha egy hosszó féreglyuk lenne, elvisz vhova, közbe ilyen sejtelmes hang dumál, ami kiderül hogy egy kis ufó :D szerintem az a vége
2011. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
végiglehet csak az univerzum közepére kell menni... és a vastag csíknak végig kell érnie :)
2011. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
a groxokat nem tudom legyőzni a közepe felé :((((
2011. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én szövetségre léptem a groxokkal
2011. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
tudom, hogy régen írtad a kérdést, de hogy léptél szövetségbe a groxokkal?
2012. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
neten elolvastam eg adag infót és oylan fajt választottam aminek a külö képessége ütközik a galaktiksu kódexxel, ezáltal ha használom akk az adott környezetben alkókkal asszem -50 pont, a groxokkal meg +50 jó piont lesz, + megcsináltam annyi küldetést náluk amennyitért még + pont jár, meg benéztem a bolygóikra és happy sugarat vagy mit haszbnáltam rajtuk, szal mindent elértem hogy szövetséges legyek, és amikor sikerült, a galaxysban vagy 1000 üzenetet kaptam hogy mindenki háborúban áll velem xD
2012. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!