Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Facebook törölte a fiókom ....

A Facebook törölte a fiókom . Hozza volt kapcsolva a pubg fiokom . Be lehet valahogy lépni tiltot facebookal?

Figyelt kérdés
Most nem tudom elérni a pubg fiokom . Örökre elveszett vagy van valaki módja hogy vissza allitsam ?

2019. jún. 19. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Örökre elveszett. Tanulság: nem kellett volna náculni.
2019. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 avecitrom válasza:
36%
besírtam a kommenteden :D
2019. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én ugyan nem “nácultan” , konkrétan nem csináltam semmit . És nem csak én vagyok így akit a semmiért tiltott . Előbb gondolkozz mielőtt ide okadod a nyomoréksági bizonyítványod :D
2019. jún. 19. 12:14
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Imádom az ilyen "óvónéni, én nem csináltam semmit, de tényleg" kifogásokat :D
2019. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lelki szegény egy ember lehetsz .
2019. jún. 19. 13:10
 6/12 anonim válasza:
63%
Nem értem azokat akiknek megmaradt a facebook profiljuk mit okoskodnak, hogy biztos csinált valamit az akit letiltottak. Azért több ezer ember csak nem élt vissza más adataival, vagy osztott meg valami hülyeséget. Illetve hogy lehet hogy “Egy emo” “Egy Cerka” “Egy Nő” nevű profilok nem törlödtek, ha “cSaK AzOkAt TöRöLtÉk AkIk MeGéRdEmElTéK”. Szóval szerintem bárkit hibáztatni elég értelmetlen dolog. Válaszolva én sajnos ugy tudom, amíg a facebookod tiltva van, addig az is..szóval szerintem sajnos nem lehet visszahozni. Talán csinálnak vele valamit a napokban.
2019. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
2019. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre egy értelemes ember aki tudja is mi történt .
2019. jún. 19. 16:48
 9/12 anonim válasza:
54%
71%-os rendkívűl buta vagy, lejön ebből a 2 hozzászólásodból. Mindenféle figyelmeztetés és indoklás nélkül vágtak ki rengeteg embert, akik semmit nem követtek el. Elméletileg már vizsgálják az ügyet, szóval kitartást mindenkinek.
2019. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
28%
Szia, velem is pont ez a helyzet. Nekem hozza volt kapcsolva a pubg a google fiokomhoz is. Azzal be tudtam lepnim
2019. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!