Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne a kérésem, hogy...

Az lenne a kérésem, hogy valaki le tudja írni az új tippmix szelvény kötések és kombinációk működését? Elég kezdő vagyok és mindig szembesítenek a lottózóban, hogy nem helyes ahogyan kitöltöm a szelvényt.

Figyelt kérdés
U.i.: Az ilyenekkel, mint odds meg kimenetel tisztában vagyok, csak a kötés, kombináció kicsit komplikált nekem.

2019. jún. 21. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszeres kötés, hogyha minden szelvenyen lévő meccset kulon-kulon akarsz megtenni. Vagyis akkor is nyer, hogyha a többi elmegy, de külön meccskent ertelmezendo mindegyik.

2-3-4-5-x-szeres kötés, simán egyszer teszi meg az összes meccset, akkor nyersz ha mind jön.

3/4-es kötés (itt bármilyen tört lehet): Külön megteszi mindegyik meccset úgyis hogy kihagy egyet és az egészet. Szóval ha egyet buksz akkor még lesz resznyeremeny. Szóval van A B C D meccs. 2500 a tét.

Akkor 2500-al megteszi külön ABC-t, BCD-t, ACD-t és egyben ABCD-t.

2019. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, így már értem. Köszönöm szépen :D
2019. jún. 24. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
néha egy kezdő jobban átlátja a helyzetet, mint aki már benne van alaposan, mert te még tisztán látod a dolgokat, szóval várom az észrevételeidet!
2019. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Továbbá figyelmeztetlek, hogy én emiatt a szar miatt kerültem gányba és azóta sem lábaltam ki belőle, szóval valóban óvatosan, ezt most komolyan mondom, havi 3000nél ne többel, szóval úgy tekints rá mint egy telefonfeltöltésre!!!
2019. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!