Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Xbox one-n megveszem egy...

Ha Xbox one-n megveszem egy cd-s játékot akkor rá lehet telepíteni magára az xboxra?

Figyelt kérdés
Vettem egy játékot ami cd-s, és volt hozzá egy kód, az azt jelenti hogyha nem rakom be a cd-t csakis a kódot írom be akkor cd nélkül lehet rajta játszani?mert nekem telepített akkor amikor beleraktam a cd-t,

2019. jún. 22. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A kod jatekon beloli bonusz tartalmat add. Ha cd jatekot veszel akkor azt hasznalni kell, nem lehet csak telepiteni. Minden inditaskor keri majd a cdt.
2019. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Maradjunk a lemeznél, mai világban CD még általában zenéknél van, a hatalmas adatigény miatt DVD, vagy Blue-ray lemezek vannak adattárolás céljára.


2. Léteznek lemezes kiadások, ahol megkapod a játék digitális verzióját is kód formájában, ekkor nem kell a lemez a játék futtatásához, de ez mindig fel van tüntetve a csomagoláson vagy a csomag tartalmán belül valahol. Ilyen esetben aktiválás után nem kell a lemeznek a gépben lennie (ez a ritkábbik eset, hogy kapsz digitális verziót is a lemez mellé).


3. A lemezhez kapott kódok sok esetben csak DLC-ket tartalmaznak, ekkor pusztán némi pluszt kapsz a játékhoz, de szükséges a lemez megléte, hogy igazold, megvan a játék, benne kell lennie a gépben (ez a leggyakoribb, pl más kinézet karakterre, fegyverre, járműre, plusz karakter, fegyver, gép stb).


4. A mai játékoknak akkor a helyigénye, hogy a lemezen túl a játék egy részét így is le kell tölteni a konzolnak a felhőből, különben akadozna, szakadna a játék (vagy simán rá se fér annyi adat arra a lemezre, egy mai komoly AAA cím simán 30-35 GB). Ha berakod a lemezt, akkor magától elkezdi letölteni ezeket az adatcsomagokat, lehet ezt érzékelted.

2019. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!