Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy megkaptam...

Miért van az hogy megkaptam steamen a borderlands 2őt, de akárhányszor kilépek a játékból, eltünik a mentésem? És kezdhetem előről az egészet

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
steamen könyvtárban jobb klikk a játék nevére, tulajdonságok, helyi fájlok, helyi fájlok épségének ellenőrzése, lehet valamelyik fájl hibásan van lent.
2019. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fontos infókat inkább ide írd kérlek, mert így van esélyed rá hogy más is tud segíteni.


Az üzenet szövege: szia, az a baj hogy már vagy 4x megcsináltam , kiis írta h valamelyik fálj hibás ezért újra lelesz töltve , de ugyanúgy rossz az egész :D

--------------------------

Helo!


akkor jobb klikk a játékon és töröld le, majd szedd le újra az egészet.

Csak ennél a játéknál csinálja, vagy máshol is? Mert ha máshol is hibás, akkor lehet rendszerelem valahol a windows mappában, pl egy hibás frissítés az op rendszeren.

----------------------------

Az üzenet szövege: ja másiknál is , de am miis először az op.rendszerre gyanakodtunk


Mivel máshol is előfordul ez a gond, könnyen lehet, hogy maga az op rendszer hibás, ajánlott lenne egy ellenőrzést és helyreállítást dobni rá.

[link]


Nálam is rengeteg bug volt régen, csak a komplett rendszer újratelepítése segített rajta.

2019. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez sem segített
2019. jún. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!