Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik 2000-es évek stratégiag...

Melyik 2000-es évek stratégiagi játéka volt ez?

Figyelt kérdés

A játék olyan 1997-2000 körüli lehet. Régi stílusú fantasy. Vannak emberek benne, valai szürke démon szerűségek meg még amire nem nagyon emlékszek. Fajonként külön hősök/vezetők vannak egyedi tulajdonságokkal. Épület építésnél egyedileg épülnek meg mind 3 fajnál. Démonszerű gonosz szürkés lények épülete pl. azt hiszem valami lávából emelkedik ki. Interface is minden fajnál más. Azt hiszem ebben a játékban lehetett elfoglalni npc szörny építményeket amiért cserében hozzájutottál a szörny toborzásához. Kőtroll, ogre, sárkány.

Külsőleg hasonlít az atrox és a starccraft-ra

(Bocsánat a ködös leírásért, de nem a nevére és neten már többször hosszú órákon át kerestem angolul, de nincs több ötletem sajnos hogy tudnám megtalálni) :-(



2019. jún. 25. 07:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyértelműen Real Time Strategy és 2d-s izometrikus volt.
2019. jún. 25. 07:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Heroes of Might and Magic 3... de amúgy a 2 is hasonló és az 1 is. Szerintem ez lesz az. (Persze nem biztos)
2019. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem real time strategy hanem körökre osztott. Bár azt is imádom nem hasonlít a leírtakhoz. XD
2019. jún. 25. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Kohan II?
2019. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem az amit én keresek. Az egyébként is 3D-s amit írtál, mint a warcraft 3.
2019. jún. 25. 12:21
 6/8 Napszer válasza:
Rising Kingdoms
2019. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azaz!

Köszönöm! Nem gondoltam, hogy rátalálok valaha is.

2019. jún. 25. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
De basszus ez 2005-ös... a kérdező azért ennél jóval korábbi játékot kérdezett.
2019. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!