Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnitba nagyon lassú vagyok...

Brayen01 kérdése:

Fortnitba nagyon lassú vagyok tudok valamit kezdeni vele? Írom a lényeget.

Figyelt kérdés
Szóval most a fightokra gondolok egyszerüen lassú vagyok és most nem az editre gondolok hanem a kivitelezésre hogyan tudnék ebben fejlödni egyébként s5 vége felé kezdtem el jászani és átlagba 55-62 a pingem.

2019. jún. 25. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még rendesen le sem tudod írni a címét, akkor mit vársz?
2019. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írd már le nekem kèlek ha úgyis annyira okos vagy
2019. jún. 25. 20:43
 3/6 A kérdező kommentje:
elírtam sajnálom egy a betűvel biztos autista vagyok.
2019. jún. 25. 20:45
 4/6 kov74 ***** válasza:
Gyakorlás, és azzal eltöltött napok órák. Fiam tolja vele nap mint nap eleinte ugyanez volt a problémája. Most meg mint valamigépfegyveres építőmunkástolja.Szóval idővel jobb lesz.
2019. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Kiégett 22 éves volt Fortnite játékos vagyok. A játékot már Április óta nem űzöm, viszont s4 óta aktívan játszottam eddig. Ez idő alatt sikerült összeszednem 403 wint (90%-a solo, mivel solo player voltam). A kérdésben nem utalsz arra, hogy miben vagy lassú ezért konkrétan nem is tudok segíteni, viszont ha leírod a válaszom biztos az lenne mint a legtöbb embernek, hogy GYAKOROLJ. Valakinek kevesebb tehetsége, van akinek több tehetsége van a játékhoz. Nem elég az, hogy spammeled a meccseket hanem AKARNOD kell fejlődni. Nézz streamereket, vagy akár ha megöl téged valaki akinek több killje van nyugodtan szánd rá az időt, hogy őt nézed hisz sokat meg lehet tanulni másoktól. Én a 403 winemet úgy szedtem össze, hogy az első hónapban amikor elkezdtem a játékot s4-ben szanaszét szopattak a jobb játékosok. S5-re már 100+ winnel büszkélkedhetettem és így tovább. Persze voltak kihagyásaim de nagyon sok energiát öltem bele és nem bánom. Talán egyszer visszatérek.


Hogy a történetembe ne tudjon senki beleállni, hogy kamu:

[link]


Minden jót! :)

2019. jún. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!