Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet nézni hogy Minecraft...

Meg lehet nézni hogy Minecraftban hány órád van?

Figyelt kérdés

Már utoljára kb 2 éve volt hogy beizzítottam a masinám és ugrottam az ikonjára. Valljuk be a fiatalabb válaszolók mind játszottak vele egyszer.

Meg lehet-e nézni hogy mennyit játszottál vele?



2019. jún. 25. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2019. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak pályánként tudod megnézni, mennyit játszottál (csak azoknál amelyiknél meg is van a mentésed). Az összesítettet nem.
2019. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű bemész az adott pályára, beírod, hogy "/time query gametime" és akkor kiad egy valamilyen számot (tickekben adja meg, 1 másodperc = 20 tick) ha azt a számot elosztod 72000-rel, megkapod hogy hány órát játszottál az adott pályán összesen. Még az is bele van számolva, ha előtte másik gépen játszottál, csak átraktad a mapot.
2019. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem mai kérdés, de meg lehet nézni!

[link]

Ezen a linken letöltöd vagy a .zip-et vagy a .exe-t (a .zip-ben a .exe van)

Ha letöltötted akkor megnyitod akkor rányomsz a "Run" gombra és ez kiszámolja az összes játékidőt... Ehhez mindössze a logs mappában lévő fájlokat fogja használni, úgyhogy ha új géped van akkor rakd a régiről a logokat a .minecraft/logs mappába hogy a teljes eredményt megkapd!

2021. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!