Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj, hogy megvettem a Dark...

Baj, hogy megvettem a Dark Souls 2 alapjátékot és a Scholar of the First Sin kiegészítőt is?

Figyelt kérdés
Megvettem az alapjátékot és a kiegészítőt is, mert úgy gondoltam, hogyha majd kijátszom az alapot akkor hozzáférek a kiegészítős tartalmakhoz is, de utánanéztem és úgy néz ki tévedtem, mert a kiegészítő az az alap játék maga, csak több tartalommal?! Nem kellett volna megvennem az alapjátékot, igaz?

2019. jún. 25. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ezt elrontottad, ha most az akcióban vetted mindkettőt, akkor 10 eurót vesztettél (a sima Dark Souls II ára). Ha viszont nem akciósan szerezted be, akkor ez bizony 40 euró kidobása (megint csak a sima Dark Souls II ára).
2019. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére akciósan vettem mindkettőt, köszönöm a megerősítést!
2019. jún. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!