Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3-ba nem jelöli a map...

EagleEyeJohnny kérdése:

Witcher 3-ba nem jelöli a map az aktív küldetést?

Figyelt kérdés
Próbáltam a beállításokba keresni vagy a térképen a szűrőket állítani de sehogyse sikerül. Ha odamegyek, ahol lenne az NPC- akkor meg le se spawnol. Ez a játékba a vége felé fordult elő. Egy küldetés se jelennik meg csak a HUB-ba kiírja a nevét. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jún. 26. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik küldetésről van szó?
2019. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gugu Gabor ***** válasza:
konkrét küldetés sokat segítene... esetleg ami még érdekes lehet különböző napszakokban megnézni
2019. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Üdv, a bajtársak: velen, novigard, skellige. De egyébként még a witcher és a másodlagos küldiket se mutatja.
2019. jún. 26. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Tippelek egyet, tört verzió? Ha nem az akkor megcsináltad az NPC-khez való mellékküldetéseket?
2019. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tört verzió (egyébként ps4-re van meg), a mellék küldiket meg már az előtt megcsináltam.
2019. jún. 27. 11:17
 6/13 A kérdező kommentje:
*mellékküldiket
2019. jún. 27. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok. Nagyon érdekes és bocs, hogy "letörteztem".

100%-ig biztos vagy benne, hogy jól állnak a szűrők? Nem nagyon találok ilyen hibát interneten, az összes ember aki ilyet írt ki azoknak a szűrőknél volt baj.

2019. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de azért próbálgatom még. Köszi az utána járást.
2019. jún. 27. 13:09
 9/13 A kérdező kommentje:
De azért megkérdezném,hogy láttam videóba, hogy xboxon a mapon azt is belehet álítani a szűrőn,hogy mit mutasson. Nálam Ps4-nél megcsak olyan van, hogy összes, és még nem tudommik. Ezt az ablakot valaminek gomb kombinációval elő lehet hozni?
2019. jún. 27. 16:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát háromszög PS4-en és Y Xbox-on, elvileg mind a kettőnek ugyanolyan funkciót kell betölteni.
2019. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!