Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet magyarítást...

Hogyan lehet magyarítást telepíteni a hellblade senua's sacrificehoz?

Figyelt kérdés

A windows storeból töltöttem le a game pass-al de mikor felakarom telepíteni a magyarítást nem tudod hol a mappa ahova telepíteni kellene.

Vagy is tudom hol van a játék könyvtára

D:/Windowsapps/ de ott hiába választom ki azt írja nem lehet telepíteni mert nem jó hely van megadva.


Valaki segítene?



2019. jún. 29. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg telepíteni oda, ahová a telepítő akarja. Ott létre fogja hozni a fájlokat, azokat onnan kivágod és felülírod a valódi játékmappa fájljaival.

A magyarítás telepítő semmi mást nem csinál, csak a kézi másolás-felülírást automatizálja arra a mappára amit a felhasználók 99%-a használ alapértelmezettként. Ha ez nálad eltér és a telepítő nem képes a célmappától eltérő helyre kicsomagolni, akkor te kézzel elvégzed a felülírási fázist.


Annyi nyűgöd lehet vele, hogy ha nem működik, akkor a játékot kell újratelepíteni és nem csak a magyarítást eltávolítani, mivel a telepítő nem tud biztonsági mentést csinálni a felülírandó fájlokról (ha csak így lehet magyarítani).

2019. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj nincs telepítő és nem lehet kiválasztani hogy akarok felrakni. Csak azt lehet kiválasztani hogy melyik meghajtóra töltse le és ennyi.

Abból áll a letöltés/telepítés hogy a storeba rámegyek hogy "letöltés" és annyi, minden mást megcsinál a gép tehát nem adhatom meg a helyet hogy hova telepítse.

2019. jún. 29. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez rendben van, ha a magyarítás telepítője engedi hogy bárhová telepítsd, felrakod oda, majd átmásolod a játék jelenlegi mappájába. De erről írtam először is.
2019. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ez az hogy nem engedi

Mind1 hova akaom rakni azt írja válasszam ki a játék főkönyvtárát

2019. jún. 29. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A windows store-os cuccok nem nagyon tűrik a módosításokat, így a magyarításokat sem. Valószínű itt is ez a helyzet, de én a helyedben rákérdeznék a magyarítás készítójénél inkább.
2019. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen már megettem,talán tud segíteni.

Ha nem jöhet a "virágbolti" verzió mert azzal azt mondták működik

2019. jún. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!