Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4-hez tudtok olyan...

Dikfoenszmen kérdése:

Fallout 4-hez tudtok olyan magyarosítást ami csak a párbeszédet fordítja le?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami csak a párbeszédet fordítja le és a többi dolgot nem... gondolok itt pl arra amikor lootolok vagy ölök valamit... Mert amikor beszélnek a karakterek azt nem mindig értem, viszont amikor minden más is le van fordítva az eléggé cringe... Ha valaki tud ilyet és elküldi azt nagyon megköszönöm.

#játék #magyarosítás #Fallout #szar ez az oldal....
2019. jún. 29. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is az magyarítás és nem "magyarosítás".


Másodszor pedig olyan magyarításokat nem csinálnak ahol csak a párbeszédet fordítják és a többit nem. Mindent vagy semmit alapon dolgoznak a fordítók.


Harmadszor ha ilyen magyarítást szeretnél akkor Kérd meg a fordítókat közvetlen, bár nem hiszem hogy csak 1 ember kedvéért bevállalnák azt a plusz munkát hogy csinálnak 1 külön magyarítást amibe csak párbeszédek vannak. Ergo ha ilyet szeretnél akkor az "old meg magadnak" megoldás marad.


Sajnálom ha kicsit nyers voltam. Nem támadásnak szánom, csak a nyers tényeket közöltem. Sajnos ilyen formában lehetetlent kívánsz.

2019. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!