Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Klánháborúban hogy lehet...

A Klánháborúban hogy lehet pontokat szerezni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm...
2008. nov. 13. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Részletesebb leírást pl. milyen játékról van szó?
2008. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a klánháború egy olyan stratégiai játék... pl: mint egy nevelde... majd testvéremtől megkérdezem és majd leírom a választ, mert én nem játszok vele :)
2008. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok
2008. nov. 14. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Epitkezned kell. Kulonbozo epuletek szintjet kell novelned. Mindig amit fontosnak tartasz. Pl foepuletet ha noveled, gyorsabban fognak megepulni az epuleteid, ha a barakkot/istallot/muhelyet fejleszted, akkor gyorsabban tudsz bennuk egyseget gyartani. Ha a nyersanyaggyujto helyeket noveled, akkor gyorsabban termelodik a nyersanyag. A tanya fejlesztesevel tobb egyseged lehet, a raktarral tobb nyersanyagot tudsz tarolni, a fal segit a vedekezesben. Maximum 12154 pontod lehet, ha teljesen kiepitesz mindent.
2008. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az a lényege a játéknak hogy nagyon gyorsan kell fejlödni de logikával például nem minden épületet kell maxra kiépiteni ezek mellett oriási csaták vannak falukat lehet foglalni nekem nagyon megtetszett és csak dicsérni tudom més sok embert meglehet ismerni én most vagyok 15 faluval benne az elökelö top 4000-ben :DD
2009. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Építeni kell a Súgóban meg lehet nézni melyik épületre kapsz több pontot.
2010. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!