Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smurfs' Village-hez hasonló...

Smurfs' Village-hez hasonló játék?

Figyelt kérdés
Van a Smurfs' Village-hez meg a SimCity BuildIt-hez hasonló játék? Az a lényege, hogy városépítős játék legyen. Van ilyen?

2019. júl. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Township

City Island

Bit City

Little Big City 2

2019. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit akarok, hogy van ilyen számláló, mint a Smurfs' Village-ban van.
2019. júl. 7. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simtown

ott asszem méri a lakosok számát is, és az elégedettségüket is talán (nem vagyok ezekben biztos, régen játszottam ilyet) De mintha talán mérné ezeket. Régen sokat játszottam, klassz játék. Meg még pl ezzel is játszottam sokat, de ezzel még sokkal régebben, tehát erre mégkevésbé emlékszem:

Caesar III itt ebben amúgy van harc is.

És igen, egyébként szóval tuti, hogy az elsőnél Simtown, de egyébként hallottam valami olyat, mintha lenne Simcity nevű játék is. Én azt nem ismerem , csak a town-t.

2019. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

*Jaaa, hogy azt már írod a kérdésben, na szóval:


Simtown

Caesar III


:):)

2019. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Horde is van -én azzal nem játszottam,de tesóméknál láttam, hogy játszottak iylet.
2019. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!