Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék embereket meghívni...

Toma9999 kérdése:

Hogy tudnék embereket meghívni a Warframe clan-omba?

Figyelt kérdés

Már 800 órám van warframeben szóval gondoltam csinálok saját klánt, legfőképp mivel gyűlölök másoktól függeni (hogy kirugnak vagy ilyesmi). Egész jól haladok, egy hét alatt megépítettem az összes lab-ot, egy dueling roomot, transportereket, tradint postot és már a legnagyobb hallt építi. Viszont ez mind borzasztóan sok nyersanyag egyedül. (Annak ellenére, hogy szerintem jól haladok).


Szintén negatívum, hogy nincs nagy dizájn kreativitásom. Persze vannak ötleteim,de semmi konkrét.


Honnan tudnék magyar (vagy jófej külföldi) embereket toborozni egy ilyen alakulófélben lévő klánba?



2019. júl. 13. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekes "klánt" építeni... csinálok saját klánt -uram isten! 15 éve lejárt dolog! Minimum!
2019. júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te mi az istenről beszélsz? A Warframe-ben egy szerves mechanika a klán mivel a cuccok nagy része csak a klán épületen belül (azaz a dojo-ban) érhető el annak kifejlesztésével. Ráadásul most jön majd egy új űrhajós content amit szintén a klánban kell megépíteni. Ha nem tudod miről beszélsz inkább maradj csöndben mert ez így ritka szánalmas.
2019. júl. 13. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:

legfőképp mivel gyűlölök másoktól függeni

Ahogy masok is, ezert felfujhatod a klanodat.

2019. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Wow hogy milyen jó arc hazai közössége van ennek a játéknak. *Sarcasm*


Ennyi idiotát egy helyen. Lol


Érdekes, külföldi oldalon kaptam normális választ. Csak a magyarok ennyire használhatatlanok ha közösséget kell alkotni?

2019. júl. 14. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen közösségről beszélsz? Ez egy lefutott tucatjáték... mit gondolsz miért állna be bárki is mögéd? hogy te póverkedhess, hogy mekkora arc vagy, kládon van? Engedd el barátom! engedd el és szabad leszel!
2019. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kezdek elgondolkozni hogy ennyire idiota vagy vagy csak simán baitelni probálsz... Lol
2019. júl. 15. 01:23
 7/7 cianidetil válasza:
Szia! Az a helyzet az előttem szólóval,hogy nem tudja miről beszél! Ez a játék erősen coop,és nagyobb értelme van a klánoknak benne,mint eddig bármelyik gameben,amivel előtte játszottam. Szerintem keresd meg a Facebookon a Warframe Hungary nevű fb csoportot,és ott hirdess tagfelvételt. Biztosan lesz jelentkező! Az előttem szólót meg engedd el,mert bár ez a játék réteg játék, de egyáltalán nem tucat! Arról nem is beszélve,hogy 7 éves sincs,tehát 15 éve tényleg nem lett volna értelme klánt építeni! ;)
2019. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!