Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Optifine hiba, mi...

Minecraft Optifine hiba, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval, 1.12.2 es optifine módba játszok,és amikor felmegyek,akkor a chunk-ok elkezdenek laggolni,vagy nem tudom,lelátok a föld alá,és utána kiírja hogy OpenGL error, invalid value,vagy 1281 meg ilyenek...


Ugyebár,ez azért lehet,mert nincs frissítve a videókártyám,már megtudtam,mert felkutattam ez egész netet,de valahogy nem sikerült még most se megoldani a problémát.


Crash Report nincs,mert nem dob ki, Egyébként,nem mindig csinálja ezt,mert mondjuk,amikor a házam környékén vagyok,akkor a chunk-ok rendbe vannak,de amikor vándorlok,akkor csinálja ezt,meg amikor lent voltam a bányába,akkor is beszart 1x.


Beállításokba,használom a VBO-at,olvastam olyat hogy kapcsoljam ki a tiszta vizet,az ki is volt,meg azt hiszem a teljesítmény beállításoknál volt egy olyan beállítás,hogy opengl crash reports,vagy mi,nem tudom,azt elvileg ha kikapcsolom,akkor meg kéne oldódnia,na ez nem történt meg, fps-em van, itt a laptopom configja ( Nagyon szar,tudom,de most jutottam el arra szintre,hogy kövi hónapba venni fogok egy normális gépet.)


[link]



Amiket próbáltam/Csináltam:


-Frissítettem a java-t, 2x is

-Hozzáadtam több RAM-ot a MC-hoz,és a Java-hoz

-És megpróbáltam frissíteni a videókártyámat,nem sikerült,ezért letöltöttem az Intel-oldaljáról a legfrissebb Win7 32 bites Drive card installert,és utána azt írta ki hogy "ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez szükséges minimális követelményeknek"


Szóval,interneten beütöttem,volt egy jópofa videó,hogy hogyan kell megcsinálni ezt,megcsináltam, a videó alapján,lefrissítettem,utána az egész képernyő a 80x osára megnőtt,vagy nem tudom, azt hittem először hogy kékhalált kapok,mer vagy 10s-ig nem volt kép,csak feketeség,és utána kiírta hogy hiba....



Szóval hagytam inkább a fenébe,ujraindítottam a gépet,és rámentem hogy visszaállítás,és utána minden jó lett.


Kérdés: Mit tehetek még ezután? Vagy csak egyszerűen szar a gépem az 1.12.2 höz? Mert tök jól elfut,van amikor 130fps is van.


Még annyi,hogy Tlaunchert használok,nem tudom mennyit befolyásol.


2019. júl. 14. 17:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!