Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány játékot lehet még átlátni...

Hány játékot lehet még átlátni, és mennyivel lehet érdemben játszani úgy, hogy mind sorra kerüljön, mielőtt kezdjük felejteni a szabályt?

Figyelt kérdés
Akiknek 100-200 játékból álló gyűjteményük van, azok át is látják? Tudják, hogy mi melyik polcon van? Tudják mindnek a szabályát? És játszanak is rendszeresen mindegyikkel?

2019. júl. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyi játékom van, azt mind átlátom. Ha van kivel játszani, akkor játszom is rendszeresen mindegyikkel. És azt is tudom, hogy melyik polcomon melyik van. És mind katonás rendben, hiánytalanul, kártyák egyfelé állnak, kis tartozékok visszazárható tasakokban vannak. És a szabályait is tudom.


Ha még több játékom lenne, akkor is átlátnám, mert ez a speciális érdeklődési köröm, amiben saját magamhoz képest jó vagyok.

2019. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
@1: Hány játékod van?
2019. júl. 16. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk társasjátékokból (tábla, kártya és társas) van kb. 40 - 50. Ezek három generáció alatt gyűltek össze. (persze, a legidősebb korosztályéból van a legkevesebb)

Mi is fejben tudjuk tartani a szabályokat. Melyeket rég nem játszottunk, azoknak a felelevenítése pár perc, ill. egy menet.

Jelentős LEGO, kisautó gyűjteményünk van (Matchbox, Hot Wheels, Bburago), de kisebb Schleich figura kollekciónk is van (kislányunk főként a lovakat, fiúnk pedig a szuperhősöket gyűjti). Nejem puzzle rajongó, melyből szintén igen sok van.

Nálunk minden katonás rendben van! A legkülönlegesebbek vitrinben, majd polcon, társasok és puzzle-k szekrényben. A Lego darabok pedig szelektálva tárolókban. (mivel van helyünk, így mindegyiknek megvan a doboza is, melyek zacskóba csomagolva vannak elhelyezve a szigetelt padláson)

Régi örökölt játékok is vannak, melyek eltávozott szülőké, nagyszülőké voltak. Ezek egy része szintén a padláson, de van, amely vitrinben díszeleg. Van egy kb. 200 éves babakonyhánk, bababútor készletünk. De van egy ugyanilyen korú Betlehemünk is, amit minden évben ki is teszünk. (kb. 10 - 15 cm-es figurákkal)

Grafikus - festőművész vagyok, egyik fiúnk szintén annak tanul, de nejem és többi csemeténk is szeret alkotni, így nálunk szinte ápiszt, vagyis írószer, művészellátó boltot is lehetne nyitni. Mindezt szintén rendezetten tartjuk, különben kész csatatér lenne. Akár egy jó sebészasszisztens, mindent tudunk, hol találunk. :-) Persze, néha borul a rendszer. :-) Főként 11 éves lányuk nem ismeri a rend fogalmát. De szerencsére csak a saját szobájában okoz néha káoszt. Illetve, amióta itthon tanulás van, nejem dolgozójában is, mert az ő számítógépét, asztalát használják főként. Az én dolgozószobámban pedig csak én csinálhatok kupit. ;-)

2020. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@Kérdező


120 játékom van, több mint a válaszadásom idején. Továbbra is katonás rendben vannak és továbbra is átlátom őket.

2020. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!