Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amd vagy intel? Általános...

Amd vagy intel? Általános felhasználásra? Néha játszok de nem nagy teljesitmenyu jatekokon. Ezen kivul meg youtubeozok googleon keresek dolgokat stb. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindenképp Intel, de elsősorban azért, mert ahhoz a generációhoz tartozom, akik akkor voltak tizenévesek amikor az első PC-k megjelentek otthon, és induláskor az AMD gyakorlatilag csak az Intel olcsó hamisítványa volt. Azóta nyilván kinőtte magát, de én ezen máig sem tudtam túllépni, az AMD nekem ma is olyan gagyi mint mondjuk a Tesco-s kóla, én maradok inkább az eredetinél.
2019. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb árszegmensben egyértelműen az AMD a nyerő, de most, hogy kijött a 3. generáció, a felső kategóriában is megelőzték az Intelt. Most Intelt kizárólag az elvakult fanboy-ok vesznek, amilyen az első is.
2019. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ár/érték aranyban, es általános felhasznalasra jobban megéri az Amd.

Intel csak high end és fanboy felhasználásra.

2019. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdés pontosan mire kell, mennyit költesz rá, mi van mellette.

AMD-nél figyelni kell rá, hogy jelenleg csak a 2200g és 2400g tartalmaz IGP-t, tehát ha nincs egy dedikált videokártyád, akkor ryzen 2600 meg társaival el se indul a gép, az elég nagy pofára esés lenne.

Egyéb iránt AMD-ra szavazok én is, nagyon szépen feljöttek, ez már nem az fx 6*** meg 8*** széria szint, ahol nem kellett télen bekapcsolni a fűtést, elég volt a gépnek mennie stb.

2019. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ryzen 3 -at már kapsz 24-ér. Átlag felhasználásra tökéletesen elegendő.
2019. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!