Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel a Minecrafttal lehet...

Ezzel a Minecrafttal lehet probléma?

Figyelt kérdés
Találtam youtuben egy minecraft letöltési útmutatót. A videó leírásában volt egy letöltési link. Hozzászólásokban nagyon sokan írták hogy nem vírusos, ezért gondoltam letöltöm. Amikor letöltöttem végigfuttattam rajta egy windows defendert és egy nod32-t is, egyik sem jelzett vírust, de egy kicsit még így is érdekesnek találom hogy valaki csak így feltenné ingyenesen. Nem lehetséges, hogy esetleg okoz valami gondot a gépemben?

2019. júl. 17. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Próba cseresznye, én ezt használom [link]

és az én gépemnek nem lett tőle baja, tedd ki a videó linkjét.

2019. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=4IV4_SKJK8E

A bevizsgálás után írja hogy ez is titan launcheres. Szóval lehet hogy itt csak össze van rakva előre és nem kell külön-külön tölteni semmit.

2019. júl. 18. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, lényegében régen én is a Titan launchert használtam, csak az 1.13 nem akart rá kijönni, a másikon kint volt és váltottam, a Titan is elég jó.
2019. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Láttam én már ezt a launchert de akkor csak maga a launcher volt. Igazából annyi az egész, hogy féltem, hogy esetleg nem-e valami vírusos cucc.
2019. júl. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!