Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 90-es években mi volt a...

A 90-es években mi volt a kedvenc TV műsorotok?

Figyelt kérdés
Mi pl szívesen emlékszünk vissza a Kölyökidőre, aztán Gazda István tudománytörténeti sorozatára, A Mindentudó Háztartás c. műsor is érdekes és tartalmas volt, valamint a némileg hasonló című Mindentudás Egyeteme is gyakran a TV elé ültetett bennünket.

2019. júl. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs túl sok ember, aki szerintem tv-t nézett volna a 90-es években! 10 éves makimajmokkal van tele az egész oldal - sajnos.


Én néztem, a kedvenceim:

Hétről hatra betelefonálós játék, meg a Zsákbamacska a játékok közül. Mondjuk Torpedó sem volt rossz. (A Bumm az 90-es évek?)


3 kívánság - iszonyat gagyi volt, de voltak benne filmrészletek :D Csak azért néztem.


A Csellengőket megnéztem párszor, érdekes történetek voltak benne.


Déry-vel jó volt a Nulladik Típusú Találkozások.


Parabolát is szívesen néztem (bár az, talán futott már a 80-as években is)

2019. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves vagyok,de szeretem a magyar retró filmeket/sorozatokat.


Kölyökidőből láttam mindent,amit leadott az M3.hu. (Nyári filmek,Folyt.köv-ök). Szerintem hangulatos sorozat a hibái (belógó mikrofonok,néha túltolt színészi játék) ellenére. (Most forgattak új főcímet pár szereplővel: https://www.youtube.com/watch?v=IJrjwGPIHuc )


3 kívánságból pár részt láttam csupán,bár mindig letöltöm a részeket azért. Lehet röhögni rajta.


Ami még tetszett,az az Éretlenek című sorozat volt. Szerethető karakterek,jó sztorik,emberi témák,pár neves színész (Törőcsik Mari,Bodrogi Gyula,stb...).


Továbbá:

Bár ezek 80-as évekbeli sorozatok,de pl.: Csepke,Családi Kör is jók.

2020. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ötödölő.

Palik László és Héder Barna amőbáztak a betelefonálókkal. Csak aztán a hívást kezelő diszpécserek jól kitoltak velük, mert egy idő után matekzseniket és hasonlókat kapcsoltak be és vége lett.

A játék sikerének titka az volt, hogy az addig sérthetetlen műsorvezetők lettek megméretve és bizony nem egyszer legyőzetve. Másnap pedig dicsekedhettek a haveroknak: "Képzeld, tegnap jól elvertem Palikékat!"

Viszont jópofa műsor volt és rengetegen szerették.

2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!