Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meg tudnátok esetleg mondani,...

Meg tudnátok esetleg mondani, mi ez az Anime?

Figyelt kérdés

Annak idején, ha valaki emlékszik esténként a Minimax Animaxá "vált" és nagyon király mesék (vagyis hát animék) mentek rajta. 2000 és 2012 között amikor is egészen kicsi voltam, sokat néztem ezt a csatornát. Volt egy Anime aminek nem tudok rájönni mi lehetett a címe, viszont a legnagyobb baj, hogy nem is emlékszem mi volt benne. Az maradt meg nagyon, hogy egy csávesz ült egy fal tövében asszem, a másik meg úgy arcon rúgta, hogy az arcába szó szerint beleállt a talpa. Szerencsétlen csávesz arca rendesen felrobbant. Ezt a jelenetet ilyen árnyékalakokkal csinálták, tehát nem látszódott a szétrugott csávesz arca, sem a színek stb. Egyébként valami vámpír jellegű cucc volt ez. Vagy embereket ettek? Egyszerűen nem emlékszem.

Még annyira emlékszem, hogy asszem a főszereplő találkozott az apjával. Az apja is egy rohadt kemény teremtmény volt, és mesélte, hogy anno "Azt tehettem, amit akartam" és közben - ugye a visszaemlékezésben - futkározott az öreg a háztetőkön, meg megfigyelt valakit azt hiszem. Aztán mikor visszatért a sztori az eredeti idővonalra, valamiért így...eljött a csávó apjának az ideje. Hogy meghaljon. Nem egészen értem de talán olyasmi is rémlik, hogy a fiának kellett megölnie viszont ez nem biztos. De mikor meghalt az öreg, ilyen felleges volt minden meg nagyon durva volt mintha valami isten halt volna meg. Annyit tudok még, hogy a karaktereknek ilyen hegyes fogaik voltak, valami vámpír vagy szörny szerűségek voltak. Meg nagyon erősek voltak.

Hát kicsit talán sok ez így első körben, míg amire emlékszek egész kevés. 😅 Viszont hátha tud segíteni valaki. Köszönöm.



2019. aug. 27. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem érkezne konkrét válasz, esetleg itt nézz szét:

[link]

2019. aug. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A yu yu Hakusho-ban volt hasonló.
2019. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Passz...


Próbálj meg címenként rákeresni, a neten megtalálhatod, hogy az Anime+ és az Animax miket vetített akkoriban. De még rákereshetsz az összes magyar szinkronos animék listájára.


Ha meg rábukkantál, írd már le, kérlek :D

2019. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem 95%, hogy a második kommentelőnek volt igaza. Ahogy ezt beírtam és kidobta, hogy "A szellemfiú" azonnal ismerős volt, aztán a videók indexképei is ismerős jeleneteket, karaktereket tartalmaztak. Köszönöm szépen nektek a segítséget mégegyszer. 😁
2019. aug. 27. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!