Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek az Ázsia expressz első...

Nektek az Ázsia expressz első vagy második évada tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Én az első évadot nagyon szerettem,érdekes volt. Ez a mostani viszont már nem olyan jó. A 2 évvel ezelőttiben jobbak voltak a játékosok, és a feladatok is nehezebbek voltak szerintem. Kicsit úgy tűnik,hogy már nem tudtak mit kitalàlni. Nektek mi a véleményetek?

(Olyanok írjanak akik követték/követik ezt a műsort!!)



2019. szept. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az előző tetszett, izgalmasabb volt, a feladatok is. Itt nem tetszik, hog, direkt egymás ellen uszítják a versenyzőket, pl. azzal hogy rossz tulajdonsagokat szét kellett osztani. Megis mi értelme volt annak? Mondjuk ott a helyszín is izgalmasabb volt és szebb
2019. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mostaniban szerintem a többiek nagyon rosszindulatúak egymással, bár igazad van, hogy vannak játékok amik direkt uszitják egymás ellen őket. Az első évadban a csajok pl Kulcsàr Edina, Megyeri Csilla is küzdöttek, szépen teljesítettek,illetve többször segítettek egymásnak azzal, hogy stoppolásnál felvetették a másik párost is, vagy mikor az adott páros elment turistáskodni, vettek a többieknek ajándékot. Amennyire vártam az új évadot, akkora csalódás. Itt már nincs az a szabály, hogy nem szabad visszaülni abba a kocsiba amelyikből kiszálltak? Illetve nincs a napi egy dollár amiből ételt vesznek? Nem nagyon értem hogy jutnak így kajához. Mert ha a családoknál csak este esznek, egész nap meg semmit az érdekes.
2019. szept. 7. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is az első jobban tetszett, sokkal izgalmasabb volt, meg számomra szórakoztatóbb is. Ezen az évadon legfeljebb bosszankodni tudok, hogy mennyire rosszindulatú egyik-másik versenyző/páros, némelyiktől komolyan felfordul a gyomrom. Azzal együtt, hogy nyilván ez egy tv műsor, és sok mindent direkt úgy szerkesztenek, hogy a balhék kerüljenek előtérbe, ettől függetlenül eléggé jól kimutatja néhány ember a valódi személyiségét, amit szerintem nem lehet megjátszani. Ezek miatt, és mivel már sikeresen elcsíptem a nagy spoilert, hogy ki fogja megnyerni (bár nem csodálkozom rajta), a további részeket szerintem már nem fogom nézni.
2019. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A tegnapi hajsza előtti veszekedés nem semmi volt. Mindenki hazudik mindenkinek, kavarnak, áskálódnak. Semmi másról nem szól az egész. Egyik pàros sem lett szimpatikusabb a műsor alapján. A szavazásnál is mindenki Grétáékat szidja, majd Pameláékra teszik a jelet azzal az indokkal, hogy velük nincs bajuk... Sajnálom, hogy a tájakat, ottani helyszíneket nem mutatják jobban, mert arra pl jobban kíváncsi lennék, mint ezekre az értelmetlen veszekedésekre. Na és hogy a Liu tesók átadták a helyüket Evelinéknek, eléggé megjátszottnak tűnt. Zsolti egyből elfogadta, többiek meg sem lepődtek. Kíváncsi vagyok ki lesz majd a győztes. De gyanitom, hogy Grétáék..

2x làttam a teljes első szériát. Ezerszer jobb volt a mostaninál még akkor is ha abban is voltak előre megrendezett dolgok.

2019. szept. 14. 22:10
 5/6 fokhagymásfagyi válasza:
100%
Nézem ezt a műsort, mert érdekel Ázsia. A szereplők 50%-át nem ismerem. Viszont aki baromira idegesít és aki miatt már ott tartok, hogy leveszem a hangot és csak a képeket nézem, az a Janicsák! Irritál a beszéde, konkrétan az, ahogy fogsora nem jól van a szájába ültetve...Meg az a modorosság, azt mondja a gyereknek, hogy "cicám"?! Borzasztó ember.
2019. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első évad tetszett jobban, a feladatok is jobbak voltak, és az is, hogy ott a szereplők nem ismerték egymást, úgy lettek összerakva.


Most Vecáéktól felfordul a gyomrom, ahogy a férjével beszél és bánik. Eleinte sajnáltam a srácot, de ha valaki ilyen papucs és böszme, meg is érdemli.

Demcsákról alapból volt egy véleményem, Kandász meg hozzáidomult.

Grétáékat eleve nem bírom, a két agyhalott bari, csak bömbölni tudnak.


Egyedül a Liu testvérek voltak normálisak, de ők nem is illettek ebbe a csürhébe.


Ördög Nóra meg nagyon részrehajló, látszik, hogy a Grétáékat preferálja.

2019. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!