Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csőrike transznemű?

Csőrike transznemű?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban mindig néztem a Szilveszter és Csőrike c. mesét. Meg voltam győződve róla, hogy lány, de elkezdtem nézni angolul és kiderült, hogy fiú (az angol hangja is lányos de egy férfi szinkronizálja). Ezek szerint transznemű?

2019. szept. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A hangnak mi köze a transzneműséghez?

Gondolom azért olyan, mert madár és a kanári hangját akarták imitálni, ami magas és nem mély.

2019. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban is magas hangja van a hím kanáriknak, mégsem transzneműek :)

Jerrynek is magas hangja van az egész estés Tom és Jerry rajzfilmben(a sorozatban, ha jól emlékszem nemigen szólalt meg).


Viszont Malackát nem tudom hova tenni:) Sose tudtam, hogy fiú vagy lány, de inkább lányként gondoltam rá kiskoromban... Ezenkívül a hangja miatt csomó ideig Dupla D-t is lánynak hittem az Ed, Edd és Eddy sorozatból :)

2019. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallanád a macskámat. Nagy termetű, kövér, de izmos és nagyon hosszú a szőre. Mint egy oroszlán. De amikor kinyítja a száját... :D Hát nagaon vicces, irdatlan magas hangja van. Pedig határozottan hímnemű.


De ez van. Minnél kisebb valami vagy valaki, annál magaaabb a hangja.

2019. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2 Malackát én sem tudom hova tenni :)

2019. szept. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!