Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudhatom hogy mikor...

Honnan tudhatom hogy mikor van lehetőség tv műsorban szerepelni?

Figyelt kérdés
Tudom sokan lenézik a reality műsorokat Magyarországon de engem nagyon érdekelnek és szívesen kiprobálnám magam egyben. Honnan lehet tudni hogy mikor van casting meg hol lehet jelentkezni. Valaki volt már esetleg hasonlón? Mindenhova csak 18 felett lehet menni? Lehet buta kérdés lett de nem értek a témához csak érdeklődő vagyok. Értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2019. szept. 29. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Értelmes választ vársz reality, celebgyártó műsorról?

Hol élsz te?

80 IQ felett már senki sem nézi ezeket a szarokat!

2019. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem értettem hogy aki nem tud hasznos választ adni az miért húzza a saját idejét azzal hogy haszontalant ír. Sajnos vagy nem sajnos pedig elég sokan nézik őket. Ha téged nem érdekel ne vegyél róluk tudomást ennyi.
2019. szept. 29. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A csatornák a honlapjukon hirdetik, ha szereplőválogatás van. Jelenleg a két nagynál nem találtam ilyet, de nézz vissza időnként, hátha.
2019. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!