Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sorozatbaráton regisztrálva...

Nikki23G kérdése:

Sorozatbaráton regisztrálva vagyok, de amit nézni szeretnék sorozat csak a második évada van fent. Szeretem volna a kérésbe írni, de a sorozat IMDB linkjét nem teszi be Miért?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet más oldalt reklámozni.
2019. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét kérdés??
2019. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg más oldalon, nemcsak ezen az egy oldalon vannak fent sorozatok. Vagy írd be a Google az adott sorozat címét és hogy első évad. Ennyi.
2019. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az oldalon van egy olyan, hogy “itt kérj sorozatot” és meg van adva hogy meg kell adni hozzá az IMDb oldalt is, hogy meg találja a sorozatbarát vezetője, de ha be teszem az IMDb címet azt írja, hogy helytelen formátum.


Az a baj, hogy máshol sincs fent maga a sorozat csak a második évada és én az elsővel kezdtem volna.

2019. okt. 5. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik sorozatról van szó?
2019. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Whirlwind Girl Ennek az első része a második fent van de én inkább az elsővel kezdeném.
2019. okt. 17. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Kínaiul, angol felirattal fent van AvistaZ (torrent) oldalon.

De gondolom lehet rá magyar feliratot is tenni, ha lefordították:)

2019. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, de sehol sincs fent. Nem tudok angolul és kínaiul sem
2019. okt. 18. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!