Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet utánanézni, hogy a...

Hol lehet utánanézni, hogy a Telekom Moziklub kínálatában milyen filmek és sorozatok vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék előfizetni kábeltévére a Telekomnál, de nem tudom, érdemes-e olyan csomagot választanom, amelyik a Moziklubot is tartalmazza. Az mindenesetre nem sok jót sejtet, hogy a cég honlapján a kínálat sehol sem szerepel... Tud valaki esetleg olyan linket, ahol az ilyesminek utánanézhetek, vagy tudna valaki azzal kapcsolatban segíteni, hogy kb. mit lehet a Moziklubon megtalálni? Köszönöm előre is!

2019. okt. 2. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk van moziklubbunk. Többségében régebbi filmek vannak rajta, az újakat kitudod kölcsönözni pénzért. Nem is tudom már, hogy hogy hirdetik magukat 6000+ (?) film, de ezalatt azt kell érteni, hogy ebből 5000 darab nem film, hanem sorozat epizód.


Nekem nem jött be, nem is igazán használom...


Az HBGO-t viszont nem bánom egyáltalán nem bánom, azt tényleg érdemes volt megrendelni.


Majd holnap, holnapután megpróbálom valahogy megosztani a kínálat filmek listáját.

2019. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Pont ezért kérdeztem, mert akkor egyáltalán nem éri meg az 1500 forinttal drágább előfizetést választani (a Moziklub mellett csak annyi plusszal jár, hogy HD-ben lehet rajta nézni a Duna TV-t meg, azt hiszem, a Discovery Channelt :))) ).
2019. okt. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!