Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyit kereshet Bear Grylls?...

Mennyit kereshet Bear Grylls? (és az operatőr)

Figyelt kérdés
Nem semmi amit ez az ürge csinál, le a kalappal előtte, de azért a kamerás se. Lehet, h ő kap sátrat meg kaját, de ő is végig megy a szakadékokon, barlangokon és ő méég a kamerát is fogja, bár vszeg ő ki van biztosítva, de jó pár jelenetnél ő is életveszélyben tolja.
2010. júl. 16. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

sokat:D

de az télleg komoly, hogy azt meg sem említik hogy az operatőrt hogy hívják...

ráadásul az operatőr még sátrat, kamerát meg minden cuccot ami csak kellhet neki, magával visz.

2010. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok maradhat a zsebében, mert kajára nem kell költenie.:)
2010. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah, nekem akkor tűnt fel először, mikor Bear vmi sivatagban mászott fel vmi szakadékon (és asszem faágakból csinált magának csákányt) mellette az operatőr meg tök egyenesen tartja a kamerát. Nah mondom ez h a francba halad felfelé, pedig nem olyan terep volt, amivel kötéllel fel lehet jutni.
2010. júl. 16. 11:37
 4/9 Tyler913 ***** válasza:
100%
Ki kell ábrándítsalak titeket.Bár nem vagyok szakértő,szóval az is lehet,hogy tévedek,de úgy tudom,hogy a Túlélés Törvényei-t rendes stáb forgatja.Először én is arra gondoltam,hogy csak Bear Grylls meg egy operatőr,de azóta úgy hallottam,hogy rendes stáb van,több tucat ember,mint bármilyen forgatáson.Szóval,bár Grylls bácsi tényleg megcsinálja,amit a filmen látsz,de a valóságban nincs "elhagyva" a vadonban.Letolja a hernyót,csúszik-mászik pár órát a mocsárban,aztán irány a hotel,meg jacuzzi a stábbal:)
2011. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
amúgy vannak vagy 5-6-an az emebrek és ez nem vicc !!
2011. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 andante válasza:
86%
5 - 6 ember ??? :) 6 - 10 ember és akkor ugye még nem számoltam a tanácsadókat, a pár segítőt és a helybeli kísérőket! Azt ne higgyétek már, hogy Ő valamit is a véletlenre bíz! Porcikája sem sérűlhet, úgy vigyáznak rá és a biztosítója sem engedné, hogy életveszély közelében kerüljön. Ez a színészeknél is így van! A legtöbben az Alaszkai és a sarkvidéki forgatásán vigyáztak rá, nehogy "megfázzon"! Lehet, hogy kemény srác, de nem a közéletben, de nem a képernyőn! Amit láttok az egy ügyesen összevágott (félig) kamu! Ezt lehet jól eladni, mert erre van igény! de kamu!
2011. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi hülyeséget, muszáj ideírnom: Van ugye Bear Grylls, egy operatőr, egy hangosító, és egy hegymászó, aki biztosítja a stábot. Ez nem 6-10 ember. Pontosan 4. Nyilván van még koordinátor, meg ilyenek, de azok terepre nem mennek ki.
2012. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: annyit pontosítanék magamon, hogy nem hangosító, hanem hangmérnök.
2012. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Figyelmetekbe ajánlom a 6. évad 7. részét ahol a "Kulisszák mögött" cimű epizódban mindent láthattok hogyan készültek a részek. Bár nem lenne kötelező, mégis megmutatja milyen lenne ez ha rászorulna, hogy olyan környezetben túléljen. A jakuzzit és a szállodát nem nagyon hiszem, de nincs az a szálloda ami annyira megnyugtatna, hogy utána jég alatt úszkáljak alsógatyába ésatöbbi...

Az operatőr teletubbies forgatással kezdett, úgyhogy nem kispályás :D Egyébként úgy hívják: Simon Reay

2012. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!