Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a filmre? Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Régebbi,nem magyar film, kb. 10-15 évvel ezelőtt játszották a tv2-őn vagy az rtl-en.2 v 3 részből állt,és csak annyira emlékszem,hogy volt benne egy lány aki a sivatagban szülte meg a fiát és ott is éltek egy darabig,aztán az utolsó részben visszakerültek a városba,és akkor a fiú megismerkedett ott a testvérével.Meg volt benne,hogy a nőt megharapta a skorpió mikor még a sivatagban voltak.

Tudom,hogy elég kevés az infó,de hátha ismeri ezt a filmet és tud segíteni:)


2010. júl. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem ez a Lángoló partra emlékeztet

[link]

2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az.:(De mintha lenne valami gyémánt a film címében.Bár nem biztos.
2010. júl. 16. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
tűz sivatag?:D
2010. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem.:(

egy fiatal nő van a sivatagban és ott szül egy gyereket,és mintha megismerkedne ott egy másik férfival és tőle is teherbe esne,de ez nem biztos.

2010. júl. 17. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésedből és a kommentekből én is a Lángoló part-ra tippelek. Bár tudom, hogy több részes film készült belőle, nem láttam, könyvben olvastam. Lehet, hogy a film címe más. A könyvben terhesen, hajótörésből megmenekülve kerül a sivatagba, öreg busman pár találja meg, és az ő valamilyen szent helyükön talál gyémántot a víz alatt. Később itt nyitja meg a gyémántbányáját. És oroszlán támadja meg, előle egy fára menekül, itt találkozik egy vadásszal, akitől a 2. fia születik. Ha ebből mégis ráismersz, akkor a Wilbur Smith regényeiből készült filmről van szó.
2010. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:í kommentedből ítélve,valóban ez a film lehet az.Nagyon régen láttam már,kb 5-6 éves lehettem,mikor ment a tévében.Esetleg lehet,hogy van egy hasonló film is?Csak ezt az egy filmet készítették a könyvből?
2010. júl. 17. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Utánanéztem. 1991-ben készült a 4 részből álló sorozat, és két könyvet dolgoz fel, Lángoló part és a Kard hatalma. A film címe Lángoló part.
2010. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy tudom, hogy több regényét nem filmesítették meg, ebből a 2 könyvből is csak ez a 4 részes sorozet készült. Centaine a főszereplő neve.
2010. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!