Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fiatal nők, akik nézik az...

Fiatal nők, akik nézik az éjjel-nappal Budapestet! Ki a legvonzóbb férfi nektek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Én nem mindig szoktam nézni, csak akkor, mikor eszembe jut, de akkor aztán piszkosul
2019. okt. 26. 12:07
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem amúgy Dávid, Bence és André a legvonzóbb férfi a sorozatba!

Dávidnak az arca és a teste is isteni, Bencének úgyszintén(és azok a nagy szempillák meg kis cuki fej, ahhh); Andrénak meg a gyönyörű csábos tekintete meg széles válla a legszebb rajta(formás kis test, sőt nagyon jó a

se........e is meg a lába is!).

2019. okt. 26. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az arcuk alapjàn Kareszre, és még Gàborra mondanàm, hogy mint pasi tetszene külsőre. Màs nem. Mint karakter " személyiség" egyik pasi sem.

Pl az ilyen kanócfejű Teó típus, vagy csimbókhajú André tőlem nagyon tàvol àll. Ahogy a Bence típus se az esetem. Ő túl nyàlas. A csillàmló vàmpírfiúra emlékeztet.

2019. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Andrénak szerintem kib...... jól áll a rasztahaj. De szerintem ő kopaszon is szép lenne, mert nagyon szép már eleve az arca! Andrénak csábos tekintete meg szép széles válla, meg szép sima bőre van, kisportolt teste, el vagyok ragadtatva tőle, annyira jó csávó, sztem ő a műsorba legszexibb! És a jó mély hangja se utolsó, imádom, ahogy beszél! Milyen lehet, ha belebúg a telefonkagylóba..... És a füle is szép vonalú!!! Meg szép vastag szemöldöke, meg jó se......e is van!!!


Amúgy a bőrszíne nem probléma, nem vok rasszista. Amúgymeg nekem szőke hajjal-fehér bőrrel is tetszene, mert felettébb szépek a vonásai.


Persze nagyon hü...... szerepet kapott mert az, hogy nőfaló még oké lenne(mert milyen szép meg csinos koma ugyebár), de hogy ilyen nagyképű szerepe van emellett, az nekem se jön be!

De ha 3x belepislog a kamerába, akkor mindezt meg is bocsátom neki egyből. :DDD =DDD Háhhháhhháááááá ez vicces volt



Na jöhetnek még! Köszi az eddigit is, jó válasz volt, jó kifejtetted a lényeget, de persze nem rossz értelembe!!!

2019. nov. 2. 13:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz
2019. nov. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!