Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nincs még tele a hócipőtök...

Nincs még tele a hócipőtök ezzel a sok megasztáros szupernyereményes betelefonálós lehúzós műsoroktól?

Figyelt kérdés
Akárhová kapcsolgatsz mindenhol épp ki van írva egy telszám amivel épp a kedvenc sztárodra szavazhatsz.Vagy épp azt akarják elhitetni veled, hogy senki nem tudja az ovodás szintű rejtvényt megfejteni rajtad kívül.Tiszta hányinger.
2010. júl. 17. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor nincs suli, nézném a tévét, de folyton telefonos játék megy: "na és milyen állat nevét lehet kirakni a következő betűkből: lynú És annyi segítséget mondok hozzá, hogy ő hozza húsvétkor a tojást" a nemlétező tököm tele van vele -.-""" utána meg teleshop, vagy idióta argentín vagy mexikói sorozatok, undorító az egész, már 2 hete be se kapcsoltam a tévét.
2010. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xD mennyire igaz, tényleg azt próbálja beetetni kétségbe esett fejjel hogy nem telefonál senki... amúgy leszarom,soha az életbe nem hívtam még fel ilyent,még ha ingyen lenne a hívás akkor se pazarolnám az időm ilyen kamu szarokra
2010. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jujj,én is utálom őket.Ha már be kell rakni ilyen játékot legalább legyen 1 időben mindenhol és max 1 óra.A franc vigye el hogy a délelőtt nagy része(néhol a délután is) ezzel megy el.este meg jönnek a filmek amiket már vagy tizedszerre ismételnek.lassan ott tartok,hogy eladom a tv-t mert felesleges porfogó lesz.
2010. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tv kb 21:00 után nézhető de ez már leeshetett volna akkor mennek az amerikai szupersorozatok és filmek
2010. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja elfelejetttem mondani hogy AXN Axn-Crime AXN-Sci-Fi (Vámpírnaplók miatt pénteken RTL)és persdze HBO,HBO2 HBO Comedy (amúgy ott már 18:00 vannak jó műsorok)
2010. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HBO is miden filmet ismétel de egye nem a tenisön d azok a k*csög a töbiröl ne is beszéljü hivjon mos mert akár az öszes kp elveszitheti a telefonjárol

Fuj

2010. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21 óra után is bevágnak egy olyat , hogy szerinted Berényi Mikinek csíkos vagy kockás nyakkendője volt a multkori epizódban.Aztán eldöntheted egy emeltdíjas sms-el.
2010. júl. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!